• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Державні службовці переймають досвід Сінгапуру
опубліковано 16 вересня 2019 року о 16:34

Державні службовці України категорій «А» та «Б» розпочали навчання за програмою «Досвід державного управління та управління персоналом на державній службі в Сінгапурі».

До учасників заходу з вітальним словом звернулися Голова НАДС Костянтин Ващенко, надзвичайний і повноважний посол України в Республіці Сінгапур Дмитро Сенік та заступник державного секретаря Міністерства культури, громади та молоді Сінгапуру Анг Хак Сенг.

Костянтин Ващенко подякував Посольству України в Республіці Сінгапур за допомогу в організації навчання та побажав учасникам плідної праці упродовж наступних п’яти днів.

Навчальну програму розпочав заступник державного секретаря Міністерства культури, громади та молоді Сінгапуру Анг Хак Сенг, який розповів про соціально-економічні трансформації країни за останні 50 років та особливості сучасного державного управління Сінгапуру.


Довідково: 

навчання за програмою «Досвід державного управління та управління персоналом на державній службі в Сінгапурі» організовано НАДС, спільно з Української школи урядування та за підтримки посольства України в Республіці Сінгапур.